O mnie


Kim jestem? 

Zazwyczaj wołają na mnie Daga. Jestem studentką matematyki i, mam nadzieję, że już niebawem, nauczycielką. Życie bez kreatywności nie ma dla mnie sensu, dlatego też zawsze znajdę czas na tworzenie. Nieważne, czy będzie to wiersz, opowiadanie, robótka ręczna, cokolwiek innego, czy też wzorek na paznokciach. Zawsze coś musi być.
Poza tym, uwielbiam oglądać seriale, słuchać muzyki i pogłębiać swoją wiedzę z zakresu nadprzyrodzonych zjawisk (wliczam w to również fascynację starożytnym Egiptem <3).
Jeżeli chcesz zajrzeć wgłąb mej duszy, to KLIKNIJ TUTAJSkąd pomysł na bloga?

Przez ostatnie kilka lat zdobienie paznokci stało się nieodłączną częścią mego życia. Jest to hobby silne jak nałóg ;) Stale próbuję nowych rzeczy i dokształcam się w tym zakresie. Skąd pomysł założenia bloga? Wszystko zaczęło się niewinnie. Postanowiłam wrzucać tu swoje prace i wysyłać adres koleżankom przed ich przyjściem do mnie na pazurki. Dzięki temu mogły wybrać sobie, co im się podoba (bez konieczności spędzania wieczności na milionie różnych stron). Jednak wciągnęłam się w to troszkę za bardzo i postanowiłam poszerzyć grono odbiorców ;) I tak oto właśnie teraz czytasz ten tekst ;)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Google+

Wyświetlenia

Translate